Polski Związek Hodowców i Miłośników Myszy Rasowych
Witaj na stronie Klubu! a O nas aCelem Stowarzyszenia jest organizacja hodowli myszy rasowych oparta na podstawach naukowych dla osiągnięcia najwyższego poziomu
pod względem rasowym i estetycznym oraz rozpowszechnianie informacji na temat ich życia. Organizujemy również wystawy i pokazy
w całej Polsce, a przede wszystkim zrzeszamy miłośników tych gryzoni.
a Jak do nas dołączyć aJeżeli chcesz wstąpić do PMC wystarczy wypełnić deklarację członkowską i wysłać ją pod wskazany adres. Nie musisz posiadać myszy,
żeby stać się członkiem PMC; nie musisz również być osobą pełnoletnią. Większość dokumentów wysyłana jest pocztą lub e-mailem.  Szczegółowe informacje znajdziesz w podstronie DOKUMENTY. Zapoznaj się wcześniej ze statutem i regulaminami obowiązującymi w PMC!

 

 


 

a POLUB NAS NA FACEBOOK'U! a

 


 

Serdecznie zapraszamy do polubienia naszego klubu na FB. Można tam obejrzeć wiele zdjęć z mysich hodowli a także znaleźć najświeższe informacje z życia klubu. :)


.

a  Najnowsze informacje a


VIII Klubowa Wystawa Myszy Rasowych

W dniach 11-12.01.2015 roku odbyła się VIII Klubowa Wystawa Myszy Rasowych na ogólopolskich targach w warszawskiej Hali Expo. Sędziowała Lenka Vejlupkova.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami wystawy oraz do obejrzenia galerii zdjęć. 

Nowy dział - Genetyka

Serdecznie zapraszamy do nowego artykułu, który jest poświęcony mysiej genetyce. Zostały tam zamieszczone liczne informacje, m.in. o sposobie dziedziczenia czy genotypy poszczególnych ras i odmian. 

XIV Międzynarodowa Wystawa Myszy Rasowych

W dniach 14-15 Września 2013 roku odbyła się XIV Międzynarodowa Wystawa Myszy Rasowych na ogólopolskich targach zoologiczno-botanicznych Inter Zoo-Botanica. Sędziowała Lenka Vejlupkova.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami wystawy.

Nowa odmiana w PMC

W myśl przepisów i popularyzacji nowych odmian, zarząd PMC ustalił standard dla odmiany SPLASHED.

Więcej informacji możecie uzyskać klikając tutaj.

XII Krajowa Wystawa Myszy Rasowych

W dniach 13-14 Lipca 2013 roku odbyła się XII Krajowa Wystawa Myszy Rasowych, organizowana na terenie Poznańskiego Nowego Zoo w niedawno wybudowanym pawilonie dla Słoni. Wystawę sędziowała Hanna Molata.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami wystawy.

XI Krajowa Wystawa Myszy Rasowych

W dniach 11-12 Maja 2013 odbyła się XI Krajowa Wystawa Myszy Rasowych sędziowana przez Agnieszkę Goldberg. Miejscem wystawybyły Łódzkie Targi
Zapraszamy do zapoznania się z wynikami wystawy.

VII Klubowa Wystawa Myszy Rasowych

W dniach 15 Grudnia 2012 roku odbyła się VII Klubowa Wystawa Myszy Rasowych na wydziale Biologi i Hodowli Zwierząt Uniwerystetu Przyrodniczego. Sędziowała Agnieszka Goldberg.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami wystawy.

XIII Międzynarodowa Wystawa Myszy Rasowych

W dniach 15-16 Września 2012 roku odbyła się XIII Międzynarodowa Wystawa Myszy Rasowych na ogólopolskich targach zoologiczno-botanicznych Inter Zoo-Botanica. Sędziowała Lenka Vejlupkova.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami wystawy.

X Krajowa Wystawa Myszy Rasowych

W dniach 14-15 Lipca 2012 roku odbyła się X Krajowa Wystawa Myszy Rasowych, organizowana na terenie Poznańskiego Nowego Zoo w niedawno wybudowanym pawilonie dla Słoni. Wystawę sędziowały p.o. Basia Zawalonka i Monika Halicka.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami wystawy.

IX Krajowa Wystawa Myszy Rasowych


W dniach 5-6 Maja 2012 odbyła się IX Krajowa Wystawa Myszy Rasowych sędziowana przez Agnieszkę Goldberg. Miejscem wystawybyły Łódzkie Targi
Zapraszamy do zapoznania się z wynikami wystawy.Š Si-fusion. Vse pravice pridržane. Powered by PHP-fusion. Designed by Si-Fusion.
© 2012 PMC.